Tu jesteś: Strona główna O nas

O nas

Szanowni Państwo,

"KRAK-PLAST" to firma z polskim kapitałem, która zajmuje się szeroko pojętą produkcją artykułów używanych do zabezpieczania ładunków. Działamy na rynku od 2000 roku, rozwijając naszą ofertę, dynamicznie podchodząc do powierzonych zadań oraz wspierając pracę firm transportowych i logistycznych.

Wszystkie nasze wyroby powstają z tworzyw sztucznych. W skład produkowanych przez nas artykułów wchodzą kątowniki, plastikowe narożniki ochronne, narożniki pod pasy transportowe oraz ochraniacze do mocowania ładunku.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy w 2006 roku połączyliśmy się z przedsiębiorstwem recyklingowym. Sprawiło to, że obecnie możemy produkować towar jeszcze wyższej jakości, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

Zapewniamy pełną ciągłość oraz powtarzalność produkcji. Nasze kątowniki, narożniki, ochraniacze mocujące oraz inne zabezpieczenia ładunków spełniają dzięki temu wszelkie standardy. Posiadamy niezbędne certyfikaty, które świadczą o wysoką jakość naszego towaru.

Naszym dodatkowym atutem jest zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności
i indywidualne traktowanie potrzeb partnerów handlowych.

Aktualności
Przykładowa nazwa aktualności edytowana z poziomu panelu CMS
Przykładowy tekst edytowany z poziomu panelu CMS administracyjnego Przykładowy tekst edytowany z poziomu panelu CMS administracyjnego Przykładowy tekst edytowany...
Kontakt z nami
telefon kontaktowy:
+48 12 270 71 59
telefon komórkowy:
+48 502 207 963
napisz do nas e-mail:
biuro@krakplast.com.pl
Krak-Plast Patryk Gramsz, Przylesie 12, 30-44 małopolskie
Strona główna     O nas    Oferta handlowa    Certyfikaty    Aktualności    Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych